Sosyal Medyada Bizi Takip Edin.

Futbol

Ertuğrul Doğan: Hepimiz sevdamızı çok özledik

Ertuğrul Doğan: Hepimiz sevdamızı çok özledik - Futbol -

Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor‘da başkan yardımcısı Ertuğrul Doğan ‘Hepimiz sevdamızı çok özledik’ derken, ”Corona virüsü salgınını bir an önce yok edip sevdamıza yeniden merhaba diyelim” açıklamasını yaptı.

Trabzonspor Kulüp Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, corona virüsü nedeniyle evde kal çağrısı yaparak, “Hepimiz sevdamızı çok özledik. O günlere kavuşmak için can atıyoruz. Lakin önce sağlığımız. 14 kurala hep beraber uyalım ki salgını bir an önce yok edip, sevdamıza yeniden merhaba diyelim” dedi.

Trabzonspor Kulüp Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan, sosyal medya hesabından çağrıda bulundu. “Hepimiz sevdamızı çok özledik” diyen Doğan, “O günlere kavuşmak için can atıyoruz. Lakin önce sağlığımız. 14 kurala hep beraber uyalım ki salgını bir an önce yok edip, sevdamıza yeniden merhaba diyelim” ifadelerini kullandı.

Ertuğrul Doğan, geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’na Oltan Köleoğlu Enerji adına 5 milyon 61 TL bağışta bulunarak, ülkenin yaşadığı sıkıntılı günleri kısa zamanda atlatması için katkıda bulunmuştu.

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüs / Coronavirüs

Öne Çıkanlar

Daha Futbol