Sosyal Medyada Bizi Takip Edin.

Futbol

Galatasaray için yazdılar! “Elabdellaoui transferi istemiyor”

Galatasaray için yazdılar! "Elabdellaoui transferi istemiyor" - Futbol -

Galatasaray‘da son dakika transfer gelişmesi… Yunan basını, Olimpiakos’tan Galatasaray’a transfer olacağı iddia edilen Omar Elabdellaoui için son gelişmeyi okuyucularına aktardı. Buna göre Norveçli futbolcu, sarı kırmızılılara transfer olmaya sıcak bakmıyor. İşte detaylar… 24saatspor.com

Kısa süre önce Galatasaray‘ın sağ bek pozisyonuna takviye olarak düşündüğü belirtilen Omar Elabdellaoui için yaşanan son gelişmeyi Yunan medyası okuyucularına aktardı.

Buna göre Norveçli futbolcunun sarı kırmızılılara sıcak bakmadığı belirtildi.

Konu ile ilgili yer alan haber şu şekilde;

“Omar Elabdellaoui, Galatasaray’a transfer olmaya sıcak bakmıyor. Bu yüzden, Olimpiakos’un oyuncusunu elinde tutmasının ihtimali daha da artıyor.

Elabdellaoui cephesinden Olimpiakos için iyi haberler gelmeye devam ediyor. Oyuncu, kendisine Galatasaray’dan gelen iyi bir teklife rağmen, daha fazla bu spekülasyonlarda yer almak istemiyor. Bu karar, Olimpiakos’ta devam etmeye sebep olacak gibi gözüküyor.

Bu yaz sözleşmesi sona erecek Norveçlinin çok fazla talibi vardı ancak Olimpiakos onu kadroda tutmak istiyor. Premier Lig ekiplerinden gelen teklifleri de yeterli bulmayan oyuncunun Yunan temsilcisiyle kontratını yenileceği aktarılıyor.”

Galatasaray için yazdılar! "Elabdellaoui transferi istemiyor" - Futbol -

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüs / Coronavirüs

Öne Çıkanlar

Daha Futbol