Sosyal Medyada Bizi Takip Edin.

Futbol

Galatasaray’ın ilgilendiği Bakayoko transfer kararını verdi!

Galatasaray'ın ilgilendiği Bakayoko transfer kararını verdi! - Futbol -

Galatasaray‘ın transfer gündeminde yer alan Tiemoue Bakayoko adım adım eski takımına gidiyor. Paris Saint-Germain’in de durumunu yakından incelediği Fransız yıldızın Milan‘a sıcak baktığı ifade edildi. (24saatspor.com / Dış Haberler)

Fransız ekibi Monaco‘da geçirdiği kiralık sezonun ardından İngiliz kulübü Chelsea‘ye dönen Tiemoue Bakayoko, Galatasaray‘ın transfer gündemini meşgul ediyordu. Maviler’le 2 yıl daha kontratı bulunan Fransız orta saha oyuncusu için devreye giren takımlardan biri de Paris Saint-Germain’di…

25 yaşındaki Fildişi Sahili asıllı Fransız futbolcu Bakayoko hakkında dikkat çeken bir haber kaleme alındı. Le 10 Sport’ta yer alan habere Chelsea ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan yıldız oyuncunun, eski takımı Milan‘ın ilgisine sıcak baktığı kaydedildi. Görüşmelerin olumlu yönde ilerlediği bilgisi de paylaşıldı.

Kariyerine Rennes altyapısında başlayan Bakayoko, 2014 yılında Monaco’ya transfer olmuştu. Başarılı futbolcu, 2017 yılında 40 milyon Euro karşılığında Chelsea’nin yolunu tutarken, İngiliz ekibi tarafından 2018’de Milan’a, 2019’da ise Monaco’ya kiralandı.

Galatasaray'ın ilgilendiği Bakayoko transfer kararını verdi! - Futbol -

Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüs / Coronavirüs

Öne Çıkanlar

Daha Futbol